Competitie 2019 voorjaar

 

De KNLTB heeft voor ouders van (nieuwe) competitie kids een flyer met info gemaakt.
Deze flyer (een pdf document) is hier in te zien.

De teamindelingen voor de voorjaarscompetitie zijn:

Heksenwiel 1 Rood 1       Heksenwiel 2 Rood 1

Milan Lowicki                     Nine van Enckevort
Thomas Meijer                   Fenna Everaard
Tim Nieuwenkamp             Maud van Vlierden
Aidan Paulissen                 Renske Michielsen
Stijn van Dorst                  Fenna Schuurmans 
                                        Amy Biemans

Captain: Vacant                Captain: Vacant

Heksenwiel 1 Rood 2       Heksenwiel 2 Rood 2

Puck de Graaf                     Daniel Noteboom  
Felize Keijzers                     Thijs Dekker  
Yasmijn Helinski                  Vince Jansen
Dewi te Lintel Hekkert         Koen Nieuwenkamp
Sylvana Kanters                  Ivar Huijs
Noa van der Heijden            Lucas Rotteveel
Linnea Wesel 

Captain: Vacant                Captain: Vacant

Heksenwiel 1 Oranje 2      Heksenwiel 2 Oranje 2

Guido Hendrikx                     Elisa Aerts
Luna Roubos                         Lieve Lips
Elodie Aarts                          Shanaya Autar
Renz Aarts                            Hanna Bosch
Miguela van den Heuvel
Elsa Bosch        

Captain: Vacant                Captain: Vacant

Heksenwiel 3 Oranje 2

Tijn Aarts
Olver Huijs
Jahfaro Izaac
Tristan Nanlohy
Alexander Rotteveel
Max van Anholt

Captain: Vacant

Competitiedagen voor Rood en Oranje: zondag 31 maart, 7 april, 14 april, maandag 22 april, zondag 19 mei, 26 mei, 2 juni en maandag 10 juni.

 

Groen team 1                Groen team 2            Groen team 3

Lisa Lubberman                Anna Verstraeten        Eline Hendrikx
Marijana Savic                  Dineps Yavan              Jente de Jongh
Sandy Marie Kröber           Evie Berest                 Luna Schuurmans
Sita Riemslag                    Lindsey Jansen           Milou Heeren
Tessel de Rijke                  Esther Jaakke             Evi Molenkamp
Yara van Rheenen

Captain: Hester               Captain: Vacant      Captain: Karin

Groen team 4                  Groen team 5           Groen team 6

Damian-Enrique Touburg   Carmen Paulissen        Bodi-Lee Sweep
Jeroen de Boer                 Jelle Vendel                 Cyril Kloppers
Martijn Rooseboom           Lotte Vosselmans         Elisa Lowicka
Nikki Martine Groot           Robin Rijsdijk               Floortje Montree
Thymen Donkersloot         Stijn Peeters                Marit Postma
                                       Stefano Theune           Sofie Dekker

Captain: Annette             Captain: Vacant        Captain: Frank

Junioren (voorheen de Gele competitie)

Jongens 14-17             Gemengd 14-17

Jari de Hoogd                 Jan van Zwieten
Elmar Seijkens               Veerle van Zwieten
Maikel Oelp                    Marijn Bos
Finn de Rijke                  Alicia Barnhorn
Sem de Bont                  Theunhan van Dijk
Wouter Hendrikx

Captain: Diny                Captain: Vacant

Jongens 11-14              Gemengd 11-14

Thijmen Pals                   Jochem Hendrikx
Vincenzo Theune             Duncan Jaakke
Timo Perotti                    Janus van Dijk
Rico Leemput                  Yasmijn Soochit
Kiano Leemput                Neris Yavan
Maceo Izaac                    Sanne Tielemans       
Ruben Valstar                 Babette van de Waarsenburg

Competitiedagen voor Groen en de Junioren: 7 april, 14 april, maandag 22 april, zondag 12, mei 19 mei, 26 mei en 2 juni.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

076 - 5 416 344

T.V. Heksenwiel

Heksendans 2
4823 JX Breda